Profi-webdesign logo
Komplexní internetové služby naší firmy

Komplexní internetové služby naší firmy

Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby v oboru tvorba webových stránek od prvotní konzultace až po spuštění a následnou správu webu. Naše služby lze využít jako celek, nebo jednotlivě libovolné z níže uvedených:

Nezávazná konzultace

Konzultací začíná každá naše spolupráce se zákazníkem. Slouží pro vytvoření představy obou stran o požadavcích klienta a možnostech řešení, které můžeme dodat. Konzultace je naprosto nezávazná a poskytujeme ji ZDARMA.

Grafický návrh webových stránek

Provedeme návrh grafiky webových stránek i dalších prvků firemní identity. Více se dozvíte na stránce grafika webu.

Nakódování grafiky a programování

Graficky nakódujeme a naprogramujeme web od jednoduchých statických stránek až po e-shop nebo redakční systém. Více čtěte na kódování a programování webu.

Optimalizace pro vyhledávače

Zoptimalizujeme Vaše internetové stránky. Bez optimalizace webu se totiž nedá dosáhnout dobrých umístění v internetových vyhledávačích. Více o optimalizaci čtěte na SEO - optimalizace pro vyhledávače.

Zajištění vhodného webhostingu

Poradíme, jaký webhosting zvolit pro daný projekt tak, aby splňoval všechny technické požadavky, byl co nejvýhodnější a nejspolehlivější, jako například C4 webhosting nebo WEDOS.

Ostré spuštění webových stránek

Hotový web otestujeme a uvedeme do ostrého provozu.

Správa běžícího webu

Pro hotový web zajistíme jeho správu, průběžné budování nových zpětných odkazů, vyhodnocování úspěšnosti pomocí systému Google Analytics. Nemáte nikoho, kdo by Vám spravoval již hotový web? Nechte to na nás.